Potisk reklamních předmětů Ostrava

Nabízíme Vám potisk reklamních předmětů, od propisek, přes klíčenky, po kalendáře a další. Nabízíme různé druhy potisku a metod. Dokážeme tisknout již od několika kusů, až po velké zakázky, v řádech tisíců kusů, v naší tiskárně v Ostravě – Porubě.

Digitální potisk

Jde o digitální technologii tisku. Na daný předmět se tiskne přímo, použit může být různý druh materiálu, který je plochý a hladký, bez výstupků.

Ideální využití této technologie je pro potisk vícebarevných motivů. Tiskne i náročné obrázky, loga nebo fotografie v malém množství. Tisk je význačný zachycením nejmenších detailů, stínováním a také barevnými přechody. Cena není závislá na počtu použitých barev. V naší tiskárně v Ostravě využíváme jen ty nejmodernější technologie.

Využití: Pera, klíčenky, poznámkové bloky, diáře, kalendáře, pravítka, apod.

digitalni_potisk
tamponovy_potisk

Tamponový tisk

Nazýván bývá také tampoprint nebo tampotisk.

Principem je použití pružného silikonového tamponu a vyleptané předlohy, takzvané klišé. Tisková barva je nanesena na klišé a setřena tak, aby ulpěla jen na vyleptaných místech požadovaného motivu. Dalším krokem je přenos barvy tamponem na potiskovaný předmět.

Tato tisková technika umožňuje potisknout předměty, které nejsou zcela rovné, protože pružný tampon se povrchu předmětu dobře přizpůsobí. Tampotisk se hodí pro potisky předmětů menších rozměrů i atypických tvarů, přibližně do 6 cm. Jeho výhodou je rychlost tisku a nízká cena.

Využití:  Menší věci z plastu, např: pera, usb disky, klíčenky, reflexní pásky, zapalovače a hračky.

Potisk hrníčků a láhví

Je založený na podobném principu jako sítotisk, s tím rozdílem, že potiskovaný předmět se při aplikaci pod sítem otáčí, což umožňuje potisk oválných a kulatých předmětů, jako například lahví, hrnků, sklenic, termosek apod.

Více informací

Potisk hrnků

Laserové gravírování

Jedná se o technologii, kdy je grafika pomocí laserového paprsku vyryta do povrchu značeného předmětu. Tento postup zaručí extrémní trvanlivost a téměř neodstranitelnost loga.

Více informací

Potisk magnetů

Magnetky dosahují velké obliby jako unikátní reklamní předměty, jejichž velkou výhodou je, že vždy najdou praktické využití, jsou užitečné a stále na očích. Reklamní magnety jsou unikátní už samy o sobě – mají fyzikální vlastnosti, které většina ostatních předmětů nemá.

Více informací

magnetky

Reference

Mezi naše zákazníky, kteří využili tuto technologii, patří zejména reklamní agentury, nebo společnosti, které hledají pro své klienty originální dárky, nebo suvenýry s logem společnosti. 

Přijímáme zakázky z celé České republiky (Praha, Ostrava, Opava, Brno, Plzeň, Liberec, Frýdek – Místek, Krnov, Olomouc atd.)

Nezávazná poptávka

Zavolejte nám: 777 777 980
Napište nám: info@balumi.cz

    Zde můžete nahrát dokument, nebo fotografii (10MB)

    Odesláním souhlasíte se zpracovaním osobních údajů za účelem zpracování požadavku