Potisk triček a oblečení Ostrava

Nabízíme Vám potisk reklamního textilu, od triček, přes bundy, po potisk veškerých pracovních oděvů. Nabízíme různé druhy potisku, nebo výšivku, jak pro Váš osobní, tak firemní textil. Dokážeme tisknout již od několika kusů textilu, až po velké zakázky, v řádech tisíců kusů, v naší tiskárně, v Ostravě – Porubě.

Sítotisk

Funguje na principu takzvaného průtisku. V praxi to znamená, že se vybraná barva protlačuje skrze tiskovou formu neboli síto. K protlačování dochází pouze v místech s volnými otvory – motivem, zatímco okolní prostor je nepropustně pokryt krycí vrstvou.

Jako takzvané síto si představte jemnou tkaninu, která je pevně upnuta do sítotiskového rámu. V průběhu předtiskových příprav se na ni nanese světlocitlivá hmota, která slouží jako zmíněná krycí vrstva. Po zaschnutí přiložíme filmový výtažek a forma se osvítí silným UV světlem. V místech osvícení vrstva vytvrdne, zatímco v místech, pod filmovým výtažkem, zůstane vláčná. Poté následuje vymytí nevytvrdnuté vrstvy a síto je připravené k tisku.

Každá zvolená barva vyžaduje samostatné síto. Vyvážení každého barevného odstínu probíhá ručně, na základě tiskových zkoušek, aby došlo k co nejvěrnějšímu dosažení dodané předlohy. Často je potřeba použít k tisku podkladovou barvu, aby překryla barvu potiskovaného materiálu a bylo tak možné dosáhnout sytých barev.

Sítotisk je nejpoužívanější metoda k potisku textilu.

sitotisk
maturitni trička

Využití

  • firemní oblečení (trička, boty, bundy, mikiny, atd…)
  • maturitní trička
  • absolventská trička
  • sportovní dresy
  • reklamní oblečení a suvenýry
  • a další…

Transferový tisk

Je založený na stejném principu jako sítotisk. Barvy se ovšem nepřenášejí přímo na předmět, ale na přenosovou fólii. Předtištěná fólie je následně za vysokých teplot zažehlena na potiskový materiál. Výsledný dojem je velmi dobrý. Nažehlený motiv vytvoří pevnou a souvislou vrstvu barvy, která je na dotek velmi jemná a pružná.

Výhodou transferového tisku, oproti sítotisku, je možnost aplikace na špatně přístupná místa, záhyby, komplikované povrchy. Vyniknou i velmi tenké kontury a nejmenší detaily loga.

transferovy_tisk
vysivka

Výšivka

Tato metoda vyniká vysokou životností a také stálobarevností. Navíc umožňuje vyšívat i vícebarevné motivy na textilní výrobek, který je možné upnout do vyšívacího stroje. Výšivku lze aplikovat i přes kapsy, lemy a švy.

Profesionální stroje, které pro výšivku používáme, dokážou zvládnout připravit zakázku i v kratší době.

Trvanlivost výšivky oceníte například při použití na pracovních oděvech, protože výšivka dokáže odolat i větší zátěži, ke které zde dochází.

Využití: Vhodné na fleecové materiály, dresy, ručníky, tašky, čepice, trička, pracovní oděvy, dresy, apod.

Reference

Naše klienty máme ze všech koutů České republiky, ale i ze zahraničí. Jedná se o velmi oblíbenou formu reklamy a dárkových předmětů pro klienty společností, ale také jaké maturitní trička, sportovní dresy, firemní oblečení atd. 

Přijímáme zakázky z celé České republiky (Praha, Ostrava, Opava, Brno, Plzeň, Liberec, Frýdek – Místek, Krnov, Olomouc atd.)

Nezávazná poptávka

Zavolejte nám: 777 777 980
Napište nám: info@balumi.cz

    Zde můžete nahrát dokument, nebo fotografii (10MB)

    Odesláním souhlasíte se zpracovaním osobních údajů za účelem zpracování požadavku