Tisk letáků a vizitek Ostrava

Nabízíme Vám tisk vizitek, reklamních letáků, reklam, newsletterů, samolepek, katalogů a dalšího sortimentu. Dokážeme tisknout již od několika kusů, až po velké zakázky, v řádech tisíců kusů, v naší tiskárně v Ostravě – Porubě.

Tisk vizitek

Využijte naši tiskárnu Balumi na tisk vizitek. První dojem lze udělat pouze jednou! Víme, že Vaše vizitka je mimořádně důležitý marketingový nástroj a je Vaší příležitostí udělat na potencionální zákazníky příjemný dojem, proto jsme pro Vás připravili nabídku několika variant výroby a materiálů. Nabízíme velké množství možností pro tisk.

Tisk vizitek ostrava
tisk

Tisk letáků a reklam

  • Reklamní letáky
  • Newslettery
  • Reklamy
  • Dárkové předměty
  • Pohledy

Ofsetový tisk

Ofset je nepřímý tisk. Z tiskové formy se nejdříve tiskne na válec z pryže, poté se teprve tiskne na papír. Barva se tudíž přenáší dvakrát a předloha na tiskové formě není stranově převrácená. Technologie vytiskne i jemné detaily na méně kvalitní papír a to díky pryžovému válci.

Využití: tiskopisy, vizitky, letáky, plakáty, katalogy, brožury.

tisk letaku Ostrava

Tisk samolepek

Při potisku na samolepky je grafika, ve vysokém rozlišení, digitálně vytištěna na bílé měkké vinylové samolepky, které se po natištění vytvarují přesným ořezem dle daných požadavků.

Využití: pro označení reklamních předmětů, u kterých z technických důvodů není možné použít jinou technologii potisku.

magnetky

Reference

Naše klienty máme ze všech koutů České republiky. Letáky a reklamy patří k základu marketingu společností a služeb. Díky naší moderní technologii dokážeme zajistit kvalitní tisk v rozsahu schopného uspokojit malé i velké poptávky. 

Přijímáme zakázky z celé České republiky (Praha, Ostrava, Opava, Brno, Plzeň, Liberec, Frýdek – Místek, Krnov, Olomouc atd.)

Nezávazná poptávka

Zavolejte nám: 777 777 980
Napište nám: info@balumi.cz

    Zde můžete nahrát dokument, nebo fotografii (10MB)

    Odesláním souhlasíte se zpracovaním osobních údajů za účelem zpracování požadavku